Zabezpečujeme stavebné práce na kľúč, prestavby, rekonštrukcie a modernizácie stavieb Okrem kompletných stavieb ponúkame aj čiastkové práce ako vonkajšie zatepľovanie, výstavby krovov a pokrývanie strešnou krytinou, dokončovacie práce v objektoch, sadrokartónové konštrukcie a mnohé iné
Našou ďalšou špecializáciou sú búracie práce Tam, kde je to možné, používame stavebné mechanizmy typu JCB, UDS alebo Caterpillar. V prípade, že je potrebné rozobrať stavbu ručne, máme k dispozícii tím stavebných robotníkov, ktorí rozoberú stavbu do poslednej tehly, očistia ich a naukladajú na palety.
Zemné práce sú našou treťou špecializáciou. Sme pripravení pracovať v tých najťažšie dostupných terénoch, kde sa mechanizmy bežne nedostanú, ale aj tam, kde je prístup mechanizmov možný. Vtedy, môžeme nasadiť mini-bager, bager JCB, alebo UDS.
V rámci poskytovaných služieb sa špecializujeme aj na výstavbu plotov každého druhu. Za týmto účelom dodávame materiál, zabezpečujeme výstavbu aj údržbu. Spolupracujeme s renomovanými výrobcami plotov, podľa jednotlivých druhov oplotenia.


 
Aktuality